Слухай онлайн
Кримінал

Двом втікачам із психіатричної лікарні прокуратура повідомила про підозру

Львівською місцевою прокуратурою №3 двом особам, які перебували на примусовому лікуванні у Львівській обласній державної психіатричній лікарні повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 394 КК України, а саме втечі із спеціалізованого лікувального закладу. Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Нагадаємо, останні перебували у відділенні № 23 вказаного лікувального закладу на підставі ухвал судів. Один із підозрюваних обвинувачується в умисному вбивстві, інший – у незаконному заволодінні транспортним засобом з обтяжуючими обставинами.

Однак, 17 вересня поточного року приблизно о 21 год. 15 хв. вони здійснили втечу із спеціалізованого лікувального закладу.

Водночас, внаслідок вжитих скоординованих заходів Львівської місцевої прокуратури №3 та Франківського відділу поліції 21 вересня втікачів було затримано. На даний час особи поміщені у Львівську обласну державну психіатричну лікарню, в умовах, що виключають їх небезпечну поведінку.

Зазначимо, що їм загрожує покарання у вигляді арешту на строк до шести місяців або позбавлення волі на строк до двох років.

Крім цього, прокуратурою області скеровано вимогу керівництву Департаменту охорони здоров’я ЛОДА щодо проведення службової перевірки законності дій працівників Львівської обласної державної психіатричної лікарні в частині забезпечення нагляду та контролю за такими хворими. Перевірка триває.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ