Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Фукуяма вважає Євромайдан "грандіозною історичною подією"

Відомий соціальний мислитель і аналітик зі Стенфордського університету (США), автор теорії "кінця історії"Френсіс Фукуяма вважає український Євромайдан"грандіозною історичною подією, однією із найвизначніших у наш час".

"Його значення виходить далеко за межі України. Це грандіозна битва за розширення сучасних форм демократичного правління. Я хочу побажати тим, хто прийшов до влади, навчитися використовувати її в інтересах країни і всього суспільства", - сказав Фукуяма в інтерв'ю DT.UA.

Але проблема, за словами Фукуями, полягає в тому, що відбувається після встановлення нового політичного режиму.

"Головною проблемою України після Помаранчевої революції стали проблеми й протиріччя між силами, які прийшли до влади, насамперед між Ющенком і Тимошенко. Вони були зайняті виключно боротьбою одне з одним, що призвело до розквіту корупції. Тому вони й не змогли подолати впливу олігархів, які поступово повернули собі контроль над країною. Наслідки Євромайдану я оцінюю більш оптимістично. Вашим нинішнім керівникам, на мою думку, вдалося трохи знизити рівень корупції, а також імплементувати принципи публічного менеджменту у процес управління", - поділився своїм баченням Фукуяма.

На його думку, в даний момент США і Європейський Союз "надають недостатню підтримку здорових сил українського суспільства, особливо в умовах, коли воно стикається з серйозними проблемами, що зачіпають інтереси світового співтовариства".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ