Слухай онлайн
Політика

Глава держави: Україна здатна забезпечити порядок і захистити волевиявлення громадян

Президент Петро Порошенко під час участі в ефірі програми ʺСвобода словаʺ на телеканалі ICTV наголосив, що в Україні будуть спроби зірвати вибори Президента, однак українські правоохоронні органи здатні забезпечити порядок і захистити волевиявлення громадян, - інформує прес-служба Президента України.

ʺПринцип Римського права – кому це вигідно? Наголошую, що в зриві українських виборів як в 2014 році, так і в 2019 році зацікавлена одна людина – його прізвище Путін… На сьогоднішній день мені байдуже, кого він використовує всередині України, щоб добитися своєї цілі. Чи олігархів, в тому числі і біглих, з яким за його дорученням ФСБ РФ встановила відповідні контакти. Чи право- або ліворадикальні екстремістські угрупуванняʺ, - відповів Глава держави на питання наскільки є серйозною загроза зриву виборів і що робиться для запобігання цьому.

ʺМи маємо розуміти, що російські або кремлівські представники – вони не обов’язково одягнуті у найманця, обвішані гранатами чи є представниками ʺрусского мираʺ з російським триколором через плече. Вони абсолютно легко, вийшовши на майдани, можуть кричати і ʺСлава Україніʺ, і ʺУкраїна понад усеʺ, і навіть ʺСмерть ворогамʺ. Це абсолютно ніяк не позбавляє Путіна можливості їх використовуватиʺ, - наголосив Президент.

ʺЧи будуть спроби? Будуть. Але народ точно не підтримає позиції зриву виборів. На сьогоднішній день правоохоронна система здатна забезпечити порядок на українських вулицях і захистити волевиявлення. А ті, хто будуть загрожувати інтересам держави – держава має достатньо інструментів, щоб навести в країні порядок. І я як Президент і як гарант Конституції не просто зможу, а зобов’язаний захистити вибір українського народуʺ, - резюмував він.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ