Слухай онлайн
Політика

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков приїде до Львівської області

10-11 червня у Львівській області з робочим візитом перебуватиме Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков. Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі ЛОР.

Голова Парламенту відвідає "Електронмаш" та "Львівський бронетанковий завод", візьме участь у круглому столі та вручить відзнаки Верховної Ради України працівникам Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Також Дмитро Разумков візьме участь у роботі VII Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування та Першого Всеукраїнського форуму судових експертів.

Крім того, Голова Верховної Ради поспілкується з науково-педагогічними працівниками й студентами Львівського національного університету імені Івана Франка та ознайомиться із роботою Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова та відвідає Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Яворівський полігон).

Представників ЗМІ, які висвітлюватимуть візит, просимо до 10:00, середи, 9 червня, акредитуватися за тел. 2999-832, 0677011286.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ