Слухай онлайн
Cуспільство

"Громадське радіо" здобуло ФМ-частоту в Києві

10 жовтня «Громадське радіо» перемогло в конкурсі Національної ради з питань телебачення і радіомовлення на частоту 99,4 МГц у Києві.

«Громадське радіо» було єдиним претендентом на цю частоту. Суму конкурсної гарантії (120 тис. грн.) «Громадське радіо» збирало шляхом краудфандингу. Про це повідомив Детектор Медіа.

Голова правління «Громадського радіо» Андрій Куликов сказав, що кошти на сплату ліцензійного збору радіостанція обов’язково знайде, і додав, що працівників «Громадського радіо» звикли працювати по кілька місяців без зарплат і гонорарів.

«Громадське радіо» хоче відмовитися від УКХ-передавача в Києві, що зекономить півмільйона гривень, і цими коштами зможуть забезпечити ФМ-мовлення в Києві на початку, доки не почнуть заробляти на рекламі.

«"Громадське радіо" існує з 2014 року, веде мовлення на 17 передавачах, – нагадав Андрій Куликов. – Основне ФМ-мовлення зосереджено на території Донецької та Луганської областей. Також була розроблена й реалізована концепція мовлення на окупованій території та прилеглій до окупованої території. Дуже необхідна частота в Києві, щоби забезпечити життєдіяльність і життєспроможність мовлення. Тому що без пристойної частоти у великому місті складно здобувати рекламу і заробляти кошти. Наразі основними є грантова підтримка і пожертви слухачів».

Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада ухвалила закон про обрання членів Нацради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");