Слухай онлайн
Політика

Громадяни країн СНД відтепер їздитимуть в Росію тільки за закордонними паспортами

Громадяни країн СНД відтепер їздитимуть в Росію тільки за закордонними паспортами, - Еспресо.TV.

У Росії набув чинності закон про режим в'їзду і виїзду з країни для громадян держав СНД, згідно з яким з 1 січня 2015 це можна буде зробити лише за закордонними паспортами.

Про це повідомляється на офіційному сайті міністерства закордонних справ Росії, передає Еспресо.TV.

У коментарі відомства наголошується, що виняток становлять громадяни країн, що є учасниками Митного союзу і Єдиного економічного простору (Росія, Казахстан і Білорусь).

Як повідомляє агентство ТАСС з посиланням на главу Федеральної міграційної служби Росії Костянтина Ромодановського, нові правила поки не торкнуться Киргизії, яка веде переговори про вступ в Євразійський економічний союз, і України.

"Жителі Таджикистану, Узбекистану та інших держав в'їжджатимуть за закордонними паспортами. Є відстрочка такого рішення для Киргизії, яка веде переговори про вступ до ЄАЕС. І по Україні питання поки підвішене", - заявив Ромодановський.

У грудні 2012 року президент Росії Володимир Путін, виступаючи з посланням до Федеральних зборів, доручив ввести в'їзд для громадян країн СНД за закордонними паспортами. Громадянам цих країн, як і колись, для перетину російського кордону віза не буде потрібна, зазначає ТАСС.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ