Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Ігор Герич стверджує, що інформація про неосвоєння 12 млн грн головним управління охорони здоров’я у минулому році не відповідає дійсності

Начальник головного управління охорони здоров’я ЛОДА Ігор Герич вважає, що інформація, оприлюденна  депутатом обласної ради Олегом Немчіновим щодо неосвоєння головним управлінням 12 млн грн не відповідає дійсності. Про це він заявив у коментрі «Гал-info». 

«Такий факт не відповідає дійсності, ми достатнбо публічне управління і готові прокоментувати це питання мовою цифр, коли йде мова про гроші та державний бюджет», - сказав Ігор Герич.
Своєю чергою, начальник управління пообіцяв, детально ознайомившись із депутатським запитом Олега Немчінова, дати грунтовну відповідь на його припущення завтра.
Нагадаємо, що сьогодні депутат Львівської обласної ради від Української Народної Партії Олег Немчінов звернувся до голови Львівської ОДА із депутатським зверненням щодо невикористання у 2005 році бюджетних коштів Головним управління охорони здоров’я.
Коментуючи свої дії, депутат Львівської обласної ради Олег Немчінов зазначив: «Якщо інформація про невикористання коштів буде підтверджена, я буду вимагати створення тимчасової спеціальної комісії Львівської обласної ради, яка докладно розбереться у ситуації та зробить свої висновки, зокрема, імовірно, і в кадровому напрямку, адже для кожного очевидно, що за таку суму для потреб Львівської області можна було придбати умовно 5-6 томографів або багато іншої медтехніки, необхідної нашій медицині».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ