Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

Інспектори зі США провели інспекцію американського озброєння в Україні

Під час моніторингу зауважень з боку американської сторони не було
фото Міноборони

Представники Міноборони України разом з інспекторами з США провели ще дві спільні інспекції озброєння, наданого американськими партнерами.

Про це в телеграмі повідомило Міноборони.

Представники Служби внутрішнього аудиту Міноборони, Збройних Сил України та американські інспектори провели ще дві спільні інспекції зброї, переданої американськими партнерами.

Безпосередньо у місцях зберігання зброї вони перевірили ключові параметри:

  • відповідність серійним номерам,
  • технічний стан,
  • умови належного зберігання озброєння (безпека та охорона)

Усього з початку 2024-го року проведено три командні інспекції — за Планом спільних фізичних перевірок, узгодженим сторонами раніше. Під час моніторингу зауважень з боку американської сторони не було.

«Ми хочемо, щоб кожен крок щодо поводження з наданою зброєю був прозорим і зрозумілим. Це означає, що Міноборони стежить за тим, як зброя обліковується, зберігається та використовується, а висновки за підсумками спільних інспекцій – ретельно опрацьовуються. Крім того, результати та досвід набутий під час спільного інспектування, вже використовуються для розробки Інструкції, яка регулюватиме залучення, отримання, облік та використання міжнародної військової допомоги для Сил оборони від усіх іноземних партнерів», — наголосив заступник міністра оборони Юрій Джигир.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ