Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство  |  Війна з Росією

Intellias та Veteran Hub разом допомагатимуть ветеранам повернутись до цивільного життя

Спеціалісти та спеціалістки Intellias об’єднають зусилля із благодійною організацією Veteran Hub задля допомоги військовим у адаптації до цивільного життя.

Для ефективної співпраці та обміну досвідом Intellias та Veteran Hub підписали Меморандум про співпрацю у межах проєкту HR Praktyka.

Основною метою співпраці є створення дружніх до ветеранів і ветеранок програм, адаптація процесу найму та створення для них середовища професійних можливостей.

Експерти Veteran Hub ділитимуться актуальними практиками та корисними науковими напрацюваннями стосовно залучення спеціалістів із воєнним досвідом у робочі процеси. Рекрутери, HR-спеціалісти, менеджери та керівники Intellias братимуть участь у тематичних вебінарах, освітніх проєктах та подіях. Серед найближчих активностей, до яких долучатимуться спеціалісти компанії, – практичний навчальний курс “Робота для ветерана є”.

"Процес переходу від військового до цивільного життя є комплексним життєвим досвідом, що містить значну кількість випробувань. Ми маємо і можемо зробити цей процес комфортнішим. Саме зайнятість напряму впливає на добробут людини та дає можливість реалізації. Тому важливо вибудовувати цей місток між цивільними роботодавцями та працівниками з бойовим досвідом, які повертатимуться”, – Артем Денисов, керівник Veteran Hub.

Підтримка спеціалістів, які повертаються із війни, – важливий фокус для Intellias. Аналізуючи усі потреби ветеранів, компанія вже розробляє програму адаптації для колег та готується до запровадження практик із працевлаштування кандидатів із бойовим досвідом. 

“В Intellias люди та людяність є найбільшою цінністю. Компанія вже працює над створенням середовища професійного росту, максимально адаптованого під потреби колег, які захищали країну. Спеціалісти із бойовим досвідом мають відчувати свою цінність у новому суспільстві, сформованому під час повномасштабної війни в Україні. Підтримка ветеранів на всіх етапах адаптації у компанії та створення гідних умов для їхньої реалізації є одним із пріоритетів для Intellias”, – Роман Гапачило, VP, Talent Management в Intellias. 

Від початку повномасштабного вторгнення Intellias безперервно підтримує захисників та захисниць України. На внутрішній краудфандинговій платформі компанії IntelliShare, яка дозволяє спеціалістам ініціювати та підтримувати важливі проєкти, постійно діють кілька зборів на потреби військових. Загальна сума допомоги від Intellias на цей момент перевищує 55 млн гривень. За ці кошти компанія забезпечує підрозділи на передовій пікапами, а також закуповує БПЛА, тепловізори, рації, прилади нічного бачення, приціли, бронежилети, шоломи та інше необхідне обладнання. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ