Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Кабмін схвалив Стратегію виконання Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат

Кабінет Міністрів своїм розпорядженням схвалив Стратегію виконання Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат – повідомляє сайт Кабміну.
Ухвалена Стратегія визначає основні напрями і шляхи збереження та відновлення унікальних природних комплексів Карпат, що мають важливе природоохоронне, наукове, освітнє, рекреаційне, оздоровче і ресурсне значення. Виконання завдань, визначених Стратегією, забезпечить запобігання негативному впливові на гірські екосистеми та організації скоординованої з екологічної точки зору діяльності в Карпатському регіоні.

Урядова Стратегія охорони Карпат визначатиме формування збалансованої з екологічної точки зору політики і розроблення програм просторового планування, спрямованих на охорону та сталий розвиток Карпат.
Завданнями Стратегії є проведення системних прикладних наукових досліджень, здійснення заходів щодо впровадження альтернативної енергетики, збалансованого використання і відтворення біо- та ландшафтного різноманіття Карпат. Одним з пріоритетних завдань Стратегії є формування екологічної системи Карпат, як однієї з важливих складових загальноєвропейської екомережі.
Успішна реалізація Стратегії сприятиме розв’язанню комплексу проблем щодо оздоровлення довкілля, збереження та примноження природних багатств, генофонду рослинного і тваринного світу та культурно-історичної спадщини регіону, поліпшення соціально-економічних умов проживання населення, підвищення рівня екологічної обізнаності громадськості.
 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...