Слухай онлайн
Cуспільство

Кандидат на посаду судді викупив за кілька мільйонів адмінбудівлю на Замарстиновській

ТОВ «Офісні активи», директором та власником якого є Тарас Пукаляк та яке було зареєстроване у Львові всередині липня цього року (за два дні до старту електронного аукціону з продажу будівлі загальною площею 152,6 кв.м. за адресою м. Львів, вул. Замарстинівська, 71а), стало єдиним його учасником. У результаті - викупило дане приміщення за 3 105 000 грн.

Йдеться про об’єкт малої приватизації комунальної власності м. Львова, який на аукціон виставило Управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради. З відкритих джерел відомо, що раніше у даному приміщенні знаходилось ЛКП "Замарстинів-400".

Водночас звертає на себе увагу те, що керівник ТОВ «Офісні активи» Тарас Пукаляк, зокрема, відомий як чоловік Марти Романяк, яка донедавна обіймала посаду начальника управління інформаційних технологій департаменту розвитку Львівської міcькради (про що свідчать електронні декларації екс-чиновниці).

Із інформаційцного повідомлення про проведення аукціону відомо, що адміністративна будівля за адресою м. Львів, вул. Замарстинівська, 71а розташована на земельній ділянці площею 0.0185 га., цільове призначення якої - для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

Також відомо, що акціон стартував 17.07.2020 року, прийом пропозицій тривав до 10.08.2020 року. Стартова ціна об'єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні з умовами складала 2 880 000 (два мільйони вісімсот вісімдесят тисяч) гривень 00 копійок.

Згідно відомостей із протоколу про результати електронного аукціону (який був затверджений 14.08.2020 року), аукціон не відбувся, оскільки єдиним його учасником було ТОВ «Офісні активи» (із запропонованою ціною продажу лоту з урахуванням ПДВ: 3 105 000 грн.00 коп.).

У подальшому, як свідчить договір купівлі-продажу об’єкта нерухомого майна шляхом викупу від 07.09.020 року, «об’єкт малої приватизації комунальної власності м.|Львова за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 71а (будівля під літ. „А-2”, загальна площа 152,6 кв.м)», був переданий у власність Покупцю (ТОВ «Офісні активи»), який зобов'язаний заплатити 3 105 000 (три мільйони сто п’ять тисяч) гривень 00 копійок, у тому числі ПДВ.

Зазначимо також, що ТОВ «Офісні активи» (дата реєстрації якого 15.07.2020 року) через 8 днів після реєстрації стало переможцем аукціону з продажу будівлі на вул. Лемківській, 9 – неподалік центру Львова.

Йдеться про занедбане приміщення колишньої контори, за яке ТОВ «Офісні активи» запропонувало 15 000 001,00 грн. без ПДВ.

Однак згодом Фонд держмайна скасував рішення при визнання переможцем аукціону ТОВ «Офісні активи» - через те, що компанія не надала усіх необхідних документів...

Нагадаємо, що Тарас Пукаляк відомий на теренах Львівщини як, керівник та власник низки комерційних підприємств та одночасно як кандидат на посаду судді місцевого суду. Про його таланти на ниві підприємницької діяльності Гал-інфо, зокрема, розповідало в публікації «Як кандидат на суддю Тарас Пукаляк земельну оборудку провернув».

Поміж підприємств, що з ним пов'язані, - ТОВ "Коверсада", з якого «тим самим» Управлінням комунальної власності Департаменту економічного розвитку Львівської міськради через господарський суд Львівської області два роки тому було стягнуто 129,9 тис. грн. - заборгованості по орендній платі та 34,4 тис.грн. – неустойки.

ТОВ „Ситех”, що було визнано банкрутом та ліквідовано в 2011 році на підставі рішень Господарського суду Львівської області, маючи заборгованість перед ДПІ у Залізничному районі (ініціюючим кредитором) в сумі 853 тис.грн.

ПП «Компанія «Перспектива Плюс», що фігурувало у кримінальному провадженні №12015140040004108 від 04.12.2015, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.190, ч.4 ст.190 КК України, за фактом вчинення шахрайства в особливо великих розмірах.

Йдеться про справу, досудове розслідування у якій здійснювало слідче управлінням ГУ Національної поліції у Львівській області та яка стосується бувшого генерального менеджера ПП «Компанія «Перспектива Плюс». Наразі дана справа знаходиться на розгляді в суді.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ