Слухай онлайн
Політика

Кандидати та партії у Львові підготувалися до агітації у день тиші

Рух ЧЕСНО виявив у Львові та регіонах нові білборди з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування.

Така прихована агітація теж є порушенням виборчого законодавства, але довести причетність певної політсили до її розміщення може бути нелегко.

Порушення ж полягає не лише в тому, що подібна реклама має ознаки агітації в день тиші, а й у тому, що вона, найімовірніше, оплачується поза виборчими фондами.

Як повідомляє ЧЕСНО, нові зразки реклами, розміщені у Львові, за гаслами та стилем нагадують попередні — рекламу кандидата на посаду мера Львова від “Європейської солідарності” Олега Синютки, а також партій “Варта”, “Свобода”, “Громадянська позиція” та Українська галицька партія, які висувають кандидатів до Львівської міської ради. Також у місті є соціальна реклама від Львівської міської ради, що інформує про різні досягнення міської влади.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ