Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

Компанія Рейкартц відкрила перший готель у Львові

У Львові свої двері для клієнтів відкрив готель Reikartz Дворжец Львів – перший заклад українсько-бельгійської мережі Reikartz Hotels & Resorts у місті. Це ще один готель, який обслуговуватиме гостей Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це повідомив директор департаменту «ЄВРО 2012» Львівської міської ради Олег Засадний, – повідомила прес-служба Львівської міської ради.
 

«Основний лейтмотив у стилізації готелю – історія залізниці. Ми зробили тематичну добірку картин для інтер’єру закладу та розробили особливу концепцію для ресторану – вигляд та атмосфера, якого створюють ілюзію вагона-ресторану потяга. Ціна невисока, а рівень послуг пропонуємо найкращий», – розповів керуючий готелем Дмитро Семків.

 

У двох корпусах готелю – 52 номери, серед яких 6 – класу «люкс», 6 – «суперіор», 38 – стандартних та 2 – «класик». Вартість проживання в одномісному номері Reikartz Дворжец Львів  обійдеться у 550 грн, у «люксі» - 1350 грн.

 

Першими клієнтами готелю стали гості та учасники дев’ятого міжнародного фестивалю «Jazz Bez», який нещодавно відбувся у Львові. Через два роки – тут проживатимуть гості ЄВРО 2012. Готель підписав угоду із UEFA EURO 2012™ Accommodation Agency Ukraine на бронювання 52 номерів категорії 4* у період проведення Чемпіонату.

 

«Відкриття готелю Reikartz Дворжец Львів свідчить про зацікавленість іноземних інвесторів нашим туристичним потенціалом і водночас є ще одним  підтвердження того, що ми вчасно виконаємо всі гарантії та вимоги УЄФА», - прокоментував директор департаменту «ЄВРО 2012» Львівської міської ради Олег Засадний.  

 

Довідка.

 

Компанія Reikartz з’явилась в Україні в 2003 році. Перший готель мережі Reikartz Hotels & Resorts – «Reikartz Карпати» відкрили у 2008 році в селищі Жденієво. У серпні 2009 року один з кращих готелів Кіровограда - готель «Лондон» також перейшов в управління компанії. Зараз ведуться роботи з будівництва готелю у східному регіоні країни. У планах мережі на поточний рік – відкриття ще одного бізнес-готелю у Львові та в Одесі. Стратегічним завданням мережі Reikartz Hotels & Resorts на найближчі п’ять років є відкриття до двадцяти готелів в найбільших містах та курортах України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ