Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

КВУ: у 24 містах на посади міських голів балотуються кандидати-клони

За даними Комітету виборців України в 24 містах на посади міських голів балотуються кандидати-клони, тобто, особи із однаковими прізвищами. Про це заявив голова КВУ Олексій Кошель під час прес-конференції КВУ в ІА "Інтерфакс-Україна" 15 жовтня, - інформує пресслужбка КВУ.
Фото КВУ

Кандидати-клони зареєстровані в таких містах як Ужгород, Умань, Ніжин, Верхньодніпровськ, Рахів, Енергодар, Бориспіль, Тетіїв, Кремінна, Сватово, Старобільськ, Глиняни, Вознесенськ, Арциз, Болград, Татарбунари, Решетилівка, Костопіль, Берислав, Каховка, Олешки, Херсон, Умань, Вашківці.

Як правило, мова йде про двоє-троє осіб із однаковим прізвищем. Іноді, крім прізвища, однаковими також є імена кандидатів.

У місті Ужгород Закарпатської області балотується три кандидати з прізвищем Андріїв: Андріїв Богдан (чинний міський голова), Андріїв Богдан (до 24.09.2019 року – Слободян Павло Ярославович) та Андріїв Іван. У місті Рахів Закарпатської області балотується три кандидати з прізвищем Медвідь: Медвідь Віктор («Слуга Народу»), Медвідь Олександр Анатолійович (самовисування) та Медвідь Олександр Олександрович (самовисування). У місті Решетилівка Полтавської області балотується два кандидати з прізвищем Колесніченко: Колесніченко Володимир («Рідне місто») та Колесніченко Владислав (самовисування).

У місті Умань Черкаської області балотуються три кандидати з прізвищем та ім’ям Цебрій Олександр: Цебрій Олександр Володимирович (міський голова, «Пропозиція»), Цебрій Олександр Васильович (у минулому Берчук Василь, самовисування) та Цебрій Олександр Володимирович (у минулому – Чалапчій Андрій). У місті Бориспіль Київської області балотується три особи з прізвищем Федорчук: Федорчук Анатолій («Наш Край»), Федорчук Артем (самовисування) та Федорчук Олександр (самовисування).

Рекордна кількість кандидатів-клонів зареєстрована в місті Кремінна Луганської області – 3 пари клонів (по дві особи з прізвищами Похила, Прокопенко та Чехута).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ