Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

КВУ: У Львові дільниці практично пустують

У пресслужбі КВУ Львова розповіли як розпочалось голосування у другому турі місцевих виборів.

Коротко про початок голосування:

1. Разюча відмінність у порівняні з першим туром щодо активності виборців. Дільниці практично пустують. Хоча тут треба врахувати, що у другому турі процес ідентифікації виборців та здійснення волевиявлення суттєво легший та менш часозатратний. Тому щодо явки зараз важко спрогнозувати.

2. Карантинні заходи здебільшого дотримані, хоча в окремих випадках члени комісій доволі формально та вибірково підходять до здійснення температурного скрінінгу. На окремих дільницях немає окремої кабінки для голосування осіб з ознаками ГРВі. Не завжди відбувається провітрення приміщення для голосування, частина виборців та членів виборчих комісій носять маски неналежним чином.

3. Зафіксовані перші правопорушення, пов'язані із здійсненням акту волевиявлення. Зокрема, на дільниці № 462143 (Шевченківський район), отримавши бюлетені, літній чоловік і його дочка почали голосувати поза кабінкою. Після зауваження з боку спостерігача КВУ члени виборчої комісії зробили виборцям зауваження. Однак виборці не відреагували, почали вживати нецензурну лексику. В результаті жінка голосувала на руці, чоловік на столі членів ДВК.

4. На дільниці № 461857 (Галицький район) відбувся конфлікт з виборцем, який спочатку не хотів казати свою адресу. Згодом хотів проголосувати на основі фотографії паспорта, однак члени виборчої комісії не дозволили йому це зробити. Після того він хотів взяти участь у екзитполі, але йому теж не дозволили цього.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ