Слухай онлайн
Cуспільство

Київський суддя зобов'язав заблокувати доступ до GitHub та Livejournal

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації опублікувала рішення слідчого судді Голосіївського районного суду м. Києва про закриття доступу до ряду сайтів.

Як зазначено в повідомленні, слідчим відділом Голосіївського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві було надіслано листом до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, ухвалу слідчого судді Голосіївського районного суду м. Києва Плахотнюк К.Г. від 04.02.2021, справа  № 752/22980/20, у кримінальному провадженні №12020100010005155 від 17.12.2020 за ознаками вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України, якою передбачено накладення арешту на майнові права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі Internet при використанні веб-ресурсів.

Як зазначено в ухвалі, інтернет-провайдерів, що здійснюють діяльність на території України, повинні закрити до них доступ.

Ухвала слідчого судді підлягає негайному виконанню.

Серед переліку сайтів такі популярні ресурси, як GitHub та Livejournal.

Повний перелік можна знайти за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ