Слухай онлайн
Cуспільство

Луцька міськрада виступила за вилучення з бібліотек книги “Принцеса+принцеса...”

Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
1/6
Депутати Луцької міської ради 24 лютого розглянули питання “Про звернення міської ради до Прем’єр-міністра України щодо невідкладного вилучення з бібліотек усіх примірників книги “Принцеса+принцеса: довго і щасливо”. Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі Луцької міської ради

Доповідачем з цього питання виступив обранець громади Роман Кравчук. Він зауважив, що проект напрацьований членами Луцької ради церков. За його словами, метою цього документу є захист інституту сім’ї. Нині на нього йде наступ. Він зауважив, що є батьком двох доньок і йому тривожно за те, які книги вони можуть взяти у бібліотеці і що там прочитають. У книзі “Принцеса+принцеса: довго і щасливо” пропагуються одностатеві шлюби.

Роман Кравчук зауважив, що у законодавчих актах наголошується, що шлюб — це угода чоловіка та жінки. Кожен має право на свої погляди щодо одностатевих шлюбів. Однак, це не повинно бути нав’язуванням усім, розповідати дітям про це. Роман Кравчук переконаний, що нам необхідно берегти інститут сім’ї, який нині переживає кризу.

Луцький міський голова Ігор Поліщук теж висловив свою точку зору з цього питання. Він зауважив, що це звернення підготовлене Луцькою радою церков, яку він нещодавно створив своїм розпорядженням і до якої увійшли представники різних релігійних організацій. Усі вони стурбовані ситуацією з цією книгою та наступом на традиційні сімейні цінності.

Він зауважив, що нині необхідно говорити про значно ширші речі, ніж про вищезазначену книгу. “У нас зменшується народжуваність, менше реєструється шлюбів. У то й же час росте кількість розлучень. І це насторожує. Є кризові моменти в інституті сім’ї”, - додав він.

За словами міського голови, ми не маємо права заборонити продавати книги “Принцеса+принцеса: довго і щасливо”. Однак, можемо звернути увагу на необхідність їх вилучення з бібліотек.Ніхто не може гарантувати, що найближчим часом подібні книги знову не будуть закуплені за державні кошти і не розповсюджуватимуться у бібліотеках та навчальних закладах.

Міський голова нагадав присутнім, що у Біблії йдеться про любов чоловіка до жінки, а не чоловіка до чоловіка чи інше.

Свою точку зору з цього питання висловили й депутати Алла Жупанюк, Оксана Лещинська, Євгеній Ткачук, Вікторія Майборода, Микола Федік, Юлія Дацюк, Олександр Козлюк, Олександр Лазука, Віталій Бондар, які виступили у підтримку проєкту рішення та вважають ненормальним поширення такої літератури у бібліотеках та навчальних закладах.

У свою чергу, Алла Доманська, Юрій Моклиця та Ірина Колковська вважають це рішення недоречним, адже ця книга не несе ніякої загрози дітям.

Зрештою, обранці підтримали відповідний проєкт рішення та звернулися до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо невідкладного вилучення усіх примірників книги “Принцеса+принцеса: довго і щасливо” (автор О. Нілл Кейт, видавець Приватне підприємство “Рідна мова”, 2019) з дитячих та шкільних бібліотек, як такої, що підриває засади суспільної моралі, суперечить Конституції України та чинному законодавству України.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, Луцька міська рада не підтримала Стерненка.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ