Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Львів та паркування: платити чи ні?

Паркування в центральній частині Львова повинне бути платним для всіх. Таку думку в коментарі Гал-інфо висловив керівник транспортної комісії Львівської міської ради Ігор Зінкевич.

“Однак є певні правила. Я стою на тому, що абонементи на паркування в центральній частині Львова для тих, хто там проживає коштувати менше. Вони на це мають право”, - зауважив Ігор Зінкевич.

Він додає, що кількість автомобілів в місті є дуже велика. І зважаючи на проблеми з громадським транспортом, найближчим часом потреба в приватному автотранспорті не зменшиться.

“Основна річ, чому збільшується кількість приватного транспорту у Львові - неможливість користування громадським транспортом, бо його немає. Ми самі своїм непрофесіоналізмом в галузі громадських перевезень призводимо до того, що люди пересідають на приватний транспорт.

Однак, я розумію, що Львову цей період потрібно пройти. Коли буду хороша якість громадського транспорту і нам не буде потреби у повсякденному використанні приватного”, - зазначив Ігор Зінкевич.

Нагадаємо, на даний час, платне паркування у Львові здійснюється з 8 до 20 години у будні дні, решта часу автовласники можуть паркувати свої автомобілі безплатно.

Також, як зазначає Ігор Зінкевич, одним з пріоритетів розвитку паркування у Львові, є концепція зменшення кількості охочих паркуватись в центральній частині Львова на довгий період.

“Однак загалом у нас немає жодного плану розвитку ні паркування, ні системи громадського транспорту у Львові. І якщо ми й далі нічого не будемо робити, то проблема хаотичного паркування так і залишиться. Це буде проблема і для мешканців і для гостей міста.

Моє старання вимагати розроблені програми розвитку в чиновників міської ради наразі не мають успіху. Ми мусимо рухати це питання, щоб воно таки розвивалось”, - додав Ігор Зінкевич.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ