Слухай онлайн
Економіка

Львівгаз: новий тариф на доставку газу збитковий для підприємства

НКРЕКП схвалила для АТ ʺЛьвівгазʺ новий тариф, який в 2 рази менше собівартості доставки газу споживачам. Про це повідомили у прес-службі АЛ "Львівгаз".

Таке рішення держрегулятора призведе до того, що в 2020 році збитки АТ ʺЛьвівгазʺ складуть 607,9 млн грн.

НКРЕКП схвалила для АТ ʺЛьвівгазʺ тариф на доставку газу на рівні  0,94 коп за куб.м, в той час як фактична собівартість робіт з доставки газу становить  1,91 грн за куб.м.

АТ ʺЛьвівгазʺ  наполягає на необхідності встановлення тарифу на доставку газу на економічно обґрунтованому рівні. Адже новий тариф не забезпечує належне фінансування робіт та матеріалів, необхідних для безпечного та стабільного газозабезпечення.  Він призведе до того, що в 2020 році збитки АТ ʺЛьвівгазʺ складуть 607,9 млн грн.

Разом з тим, символічна зміна тарифу на доставку газу не дає можливості підняти зарплати працівникам АТ ʺЛьвівгазʺ  хоча б до рівня, середнього для промисловості. Через це в компанії  продовжиться відтік кадрів, який вже перевищує 9% на рік.

Новий тариф, який вступає в дію з 1 січня 2020 року, майже не відчутний для клієнтів АТ ʺЛьвівгазʺ.

Адже річні витрати на доставку газу у мешканців квартир із газовою плитою зростуть на 45 грн, а для приватних будинків із газовим опаленням на 340 грн.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, Уряд встановив гарантовану ціну на газ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
загрузка...
Загрузка...
");