Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 60,5 млн гривень

Фахівці Західного офісу Держаудитслужби з початку року провели 49 ревізій фінансово-господарської діяльності та перевірок державних закупівель і виявили фінансові порушення, що призвели до втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму 86,6 млн гривень.

Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на 60,5 млн грн. Майже 45,1 млн грн з цієї суми відшкодовано бюджетних коштів. Це забезпечує повну окупність витрат, здійснених на утримання офісу.

Правоохоронним органам передано матеріали 47 ревізій та перевірок закупівель. Про це повідомили в пресслужбі Західного офісу Держаудитслужби.

До адміністративної відповідальності притягнуто 78 осіб.

За наслідками розгляду одержаних матеріалів контрольних заходів, у тому числі завершених минулого року, правоохоронні органи розпочали 23 досудові розслідування. Матеріали 19 контрольних заходів долучено до вже розпочатих кримінальних проваджень. Також правоохоронці вручили 15 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за результатами проведених працівниками офісу контрольних заходів.

З початку року завершено 16 державних фінансових аудитів діяльності суб'єктів господарювання та виконання бюджетних програм, під час яких виявлено неефективні управлінські рішення або ризикові операції, що призвели чи можуть призвести до упущення вигод на суму понад 1,4 млрд грн. За результатами проведених аудитів упереджено втрати фінансових і матеріальних ресурсів на 127,6 млн гривень.

Об'єктам контролю надано 107 пропозицій для поліпшення їхнього фінансового стану, з них 47 виконано. Від упровадження пропозицій за результатами державних фінансових аудитів отримано економічний ефект на суму майже 606  млн гривень.

Правоохоронним органам надіслано 11 аудиторських звітів та 8 інформацій про результати аудитів. Матеріали 5 державних фінансових аудитів долучено до кримінальних проваджень, за матеріалами 2 аудитів розпочато досудове розслідування.

Упродовж 5 місяців проведено моніторинг 331 процедури закупівель на суму 3,3  млрд грн. На виконання зобов'язань щодо усунення порушень законодавства за результатами моніторингу та перевірок закупівель замовники відмінили тендери або розірвали вже укладені договори на суму 835,5 млн гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ