Слухай онлайн
Культура

Львів’ян запрошують на дискусію "Лем100: повернення додому"

Управління культури ЛМР спільно з мистецькими та інтелектуальними середовищами міста запрошує у вівторок, 15 червня, о 19.30 год на першу публічну подію до 100-ліття Станіслава Лема у Львівський муніципальний мистецький центр (вул. В. Стефаника, 11).

Розмовляти про право Львова на Лема й Лема на Львів будуть відомий перекладач та есеїст Андрій Павлишин, історикиня та директорка Центру міської історії Центрально-Східної Європи Софія Дяк, поетка та літературознавиця Галина Крук та інтелектуал Юрій Прохасько.

Модеруватиме дискусію Богдан Шумилович.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Довідка

Станіслав Лем – відомий на весь світ письменник-фантаст, твори якого перекладено на півсотні мов і видано загальним накладом 35 мільйонів примірників. Дитячі та юнацькі роки майбутнього письменника минули у Львові, про що він яскраво розповів в автобіографічній книзі «Високий Замок». Впродовж 1939-1941 років С. Лем був студентом Львівського медичного інституту, а з повторним приходом радянських військ та зміною кордонів у 1945 році, переїхав до Польщі. Одначе, проживаючи у Кракові, Відні чи Берліні С. Лем завжди наголошував: "Я львів’янин і львів’янином залишуся до смерті".

Нагадаємо, що до 100-ліття Станіслава Лема Львівська міська рада прийняла ухвалу №355 від 25.03.2021 "Про затвердження Програми відзначення 100-річчя з дня народження Станіслава Лема".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ