Слухай онлайн
Cуспільство

Львів’янин намагався вивезти з України радіоактивний підводний годинник

У пункті пропуску
У пункті пропуску "Шегині" прикордонники виявили підводний годинник та пістолет
У пункті пропуску
У пункті пропуску "Шегині" прикордонники виявили підводний годинник та пістолет
1/2
Прикордонники Мостиського загону виявили у громадян України підводний годинник, радіаційний фон якого перевищував допустимі норми та пістолет травматичної дії. Про це повідомляє прес-служба АДПСУ.

В пункті пропуску "Шегині", під час оформлення подорожуючих, на одного з чоловіків, який прямував до України, відбулось спрацювання системи радіаційного контролю "Янтар". Під час детального огляду речей 37-річного львів’янина за допомогою переносного універсального радіометра-спектрометра прикордонники виявили підводний годинник, рівень гамма випромінювання якого значно перевищував допустиму норму. Про те, що цей необхідний для підводних занурень предмет є небезпечним і може становити загрозу для здоров’я, українець нібито навіть і не підозрював. Правоохоронці небезпечний предмет вилучили та передали компетентним органам.

Інший громадянин України, прямуючи за кордон, начебто забув залишити вдома пістолет травматичної дії марки "Вій". Цей пристрій, два магазини та 8 набоїв до нього, а також металеві браслети виявили прикордонники та митники в автомобілі чоловіка. Усі заборонені для переміщення через кордон предмети правоохоронці вилучили, а чоловіка пропустили через кордон встановленим порядком.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
загрузка...
Загрузка...
");