Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

МАЛіЖ нагороджено відзнаками Міжнародного благодійного фонду „Україна 3000”

Напередодні четвертої річниці із дня заснування дитячої та юнацької громадської творчої організації “Мала академія літератури і журналістики”, що минає 9 серпня, маліжани отримали Диплом учасника від Міжнародного благодійного фонду “Україна 3000”, головою наглядової ради якого є дружина Президента України Катерина Ющенко. Про це повідомив Федір Гулаткан, керівник прес-служби МАЛіЖ .
Відзнаки удостоївся керівник МАЛіЖ та її ректор, заслужений журналіст України Василь Тарчинець, який рік тому у головному офісі МАЛіЖ, колишній Рекітській початковій школі, вперше в Україні відкрив Дитячий музей літератури і журналістики Малої академії літератури і журналістки.

Багатою і різноманітною є музейна колекція, яка складається з двох розділів. Перший – це технічні засоби журналістки, цінні особисті речі відомих майстрів художнього слова, другий – книги, передані МАЛіЖ їх авторами. Наразі музей має понад 400 експонатів. Щоразу вони поповнюються. Днями до історичної і духовної дитячої скарбниці львів’янин Михайло Лихогоденко передав два своїх фотоапарати “Фед-5” і “Вілію-авто”, а також доволі рідкісний на наш час фотоспалах.
Юні журналісти і літератори плекають надію, що, можливо, за підтримки місцевої влади Міжгірщини все ж передадуть громадській організації вільне приміщення, посприяють у його ремонті, а також введуть і профінансують одну штатну посаду – завідувача музею. А відтак його робота буде проводитись не епізодично, а набуде нового якісного змісту.


 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ