Слухай онлайн
Cуспільство

Мальський: Теплові мережі в Новояворівську на 100% готові до запуску теплопостачання

Теплові мережі в Новояворівську на 100% готові до запуску теплопостачання: всі прориви ліквідовано та перевірено. Про це учора, 7 листопада на своїй сторінці у Фесйбук написав очільник Львівської ОДА Маркіян Мальський.
Зустріч з очільником Львівської області Маркіяном Мальським. Фото Гал-інфо, Олена Ляхович

"Спільна робота по проблемним ТЕЦам не припиняється! Хоч ситуації виповнилось вже більше року, активно займаємось з колегами нею з перших днів нашої роботи. Певні досягнення є, однак ще багато роботи попереду, а головне - дати людям тепло та заробітну плату. І хоч роль ЛОДА в цій складній ситуації була далеко не основна (кримінальне провадження, арешти, управління АРМА), ми не стояли осторонь і долучаємось і далі, де можемо. На жаль, багато помилок зроблено впродовж останніх півтора року зі сторони управляючих компаній, АРМИ та міст, але сьогодні це все - минуле. Існуючі в державі наслідки приватизації місцевою владою таких стратегічних об‘єктів як ТЕЦи доводять свою помилковість.

Теплові мережі в Новояворівську на 100% готові до запуску теплопостачання: всі прориви ліквідовано та перевірено.

У Новому Роздолі, де ситуація дуже схожа, на жаль, місцевою владою за рік зроблено значно менше. Все ще потрібно провести ремонт, необхідний для заповнення теплових мереж міста водою.

Від ЛОДА ми:

  • виділили з обласного бюджету 4.6 млн грн на місцеві бюджети серед іншого для ліквідації ситуацій з боргами;
  • провели 7 робочих нарад з працівниками ТЕЦ, в тому числі у містах Новому Роздолі та Новояворівську;
  • підготували та направили 18 звернень (в т.ч. до Прем’єр-міністра-України, Міністра розвитку громад та територій України, Кабінету Міністрів України, Офісу Президента України, Верховної ради України, депутатів Верховної ради України від Львівщини, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України,
  • Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Державної регуляторної служби України, АРМА, НАБУ, НКРЕКП, АТ «Укртрансгаз») стосовно вирішення проблемних питань із запуском опалювального сезону 2019/2020 років у м. Новому Роздолі та м. Новояворівську.
  • провели три грунтовні наради, де сформували план, що надалі мають робити компанії-управителі та АРМА, щоб вирішити проблему раз і назавжди.

Тепер час компаніям-управителям виконати свою частину роботи: забезпечити транспортування газу на Новороздільську та Новояворівську ТЕЦ, на 100% погасити борг перед колективом та здійснити ремонт систем та запуск.

За моїм дорученням перший заступник голови ОДА Василь Лозинський та профільний заступник Юрій Холод регулярно відряджатимуться при потребі до Нового Роздолу, аби на місці контролювати запуск опалювального сезону АРМА та компаніями-управителями, в межах відповідальностей останніх", - написав у дописі Маркіян Мальский.

Нагадаємо, що сьогодні, 8 листопада – день святого Великомученика Димитрія.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");