Слухай онлайн
Політика

Мер Львова з родиною вшанували пам'ять жертв політичних репресій

Сьогодні Україна відзначає День пам’яті жертв політичних репресій. Для вшанування пам`яті усіх, хто загинув, міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною та сином поклали квіти до підніжжя пам’ятника Жертвам комуністичних злочинів у Львові. Про це повідомили 16 травня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.

В Україні відзначають День пам’яті жертв політичних репресій

"Ми пережили дуже важке XX ст. Коли Україна отримала незалежність, в страшному сні ніхто собі не міг уявити, що нас буде чекати. Коли постав цей пам’ятник, ми думали, що це буде знак історії і ми будемо мати ці приклади, щоб будувати успішну Україну. Але чи є в нас сьогодні держава, про яку мріяли герої, яких ми вшановуємо? Вони мріяли про чесність, про цінності, про мораль, вони мріяли про те, що ми будемо разом. Якщо ми хочемо збудувати сильну, потужну державу, ми повинні дуже багато кожен на своєму місці працювати, ми повинні показувати приклад у всьому. Наші діти дивляться, що ми робимо. Цей приклад є найцінніший. Ми повинні любити один одного, повинні відкрити свої серця, бути щирими. Ми повинні щиро вірити у Господа Бога, бо щира молитва буде почута і ласка Божа завжди буде з нами", - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Довідка

День пам'яті жертв політичних репресій — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ