Слухай онлайн
Cуспільство  |  Історія

Музею Кінологічного навчального центру подарували колекцію відзнак

Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ
1/5
Як інформують у прес-службі ДПСУ, напередодні Міжнародного дня волонтера добродійники зробили подарунок музею Кінологічного навчального центру, що на Львівщині.

Волонтери подарували колекцію відзнак визвольних змагань українського народу періодів з 1897 по 1973 роки. Ця колекція поділена на 5 тематичних планшетів (на фото): ʺСокіл, Січ, Пластʺ, ʺЗбройні сили УНРʺ, ʺУкраїнські Січові Стрільціʺ, ʺУкраїнська Галицька Арміяʺ, ʺУкраїна в Другій світовій війніʺ. Це стало черговим внеском у військово-патріотичне виховання українських прикордонників.  

З початком Революції Гідності та російської агресії проти України слово ʺВОЛОНТЕРʺ набуло особливого значення. Волонтери зігрівали, годували й лікували протестувальників на Майдані. З 2014-го волонтери підтримували боєздатність та дух українських бійців усіма можливими способами і засобами. І сьогодні чимало людей підтримують українське військо, правоохоронців, не вимагаючи за пожертву своїх зусиль/часу/коштів жодної винагороди.

Вітаємо наших побратимів з Міжнародним днем волонтера! Дякуємо усім, хто підтримує прикордонників та допомагає бійцям, які боронять мир та безпеку України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");