На Громадський бюджет м. Львова подано 160 проектів на понад 140 млн грн. Як повідомили у відділі громадського партнерства, цього року суттєво змінилась тематика проектів: освітні проекти становлять 49% від загальної кількості, інші — 51% - медичні, соціальні, культурні, спортивні, інфраструктурні. Тобто, тематика проектів більш різнопланова, серед проектів є створення коворкінгів, арт-просторів тощо, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
Цього разу в подачі проектів більш активними були жінки — саме жінками подано понад 90 проектів.
Зараз проекти проходять модерацію і будуть скеровані на розгляд у відповідні структурні підрозділи Львівської міської ради, а вже з 1 до 15 листопада триватиме головування за ці проекти.
Палата для немовлят, проект лабораторії інноваційного медичного обладнання, гуртки фізики, хімії, робототехніки, арт-простори, обсерваторія, медіа-центр, коворкінг, фонтан, школи єдиноборств та фігурного катання, підземний контейнер для сміття тощо — саме такі проекти подано цього року на Громадський бюджет м. Львова.
«Кількість переростає в якість. Детальний розрахунок бюджету, змістовний опис, інфографіка, а подекуди навіть презентаційні відеоролики. Це — типові характеристики поданих проектів. Різноманіття та тематика проектів стали значно ширшими та креативнішими. Так, що попри меншу кількість проектів, обирати з них кращі стане значно важче. Велике дякую авторам проектів за пророблену роботу. Саме на такі проекти ми сподівались», — зазначив Юрій Лукашевський, начальник управління «Секретаріат ради».
«Цього року на Громадський бюджет львів’яни подали 160 проектів на майже 140 млн грн, з них — 36 великих і 124 малі. Найактивнішими були львів’яни у вікових категоріях від 26 до 35 років і від 36 до 45 років. Уже традиційно найбільш активними були жінки, які стали авторами 94 поданих проектів. Якщо говорити про поділ на категорії (нагадаємо, що цього року уперше запроваджено поділ проектів на освітні та інші), більшість — 51% - подано інших проектів, а решта — 49% - становили освітні проекти.
Зараз проекти проходять модерацію і будуть направлені на розгляд профільних управлінь на предмет того, чи вони можуть бути реалізовані наступного року. Після цього — від 1 до 15 листопада — вони будуть змагатися за голоси львів’ян", — повідомив начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР Орест Файфурка.