Слухай онлайн
Політика

На робочій зустрічі Петра Олійника та Валерія П’ятака з новобраними головами міст обласного значення останні поінформували про пріоритети у своїй роботі

3 травня голова Львівської ОДА Петро Олійник та в.о. першого заступника голови ЛОДА Валерій П’ятак провели робочу зустріч з новобраними головами міст обласного значення.
«Обласна державна адміністрація прагне консолідованої та відкритої співпраці з усіма головами міст обласного значення Львівщини, – заявив під час зустрічі Петро Олійник. – Я вважаю, що ми повинні стати партнерами і лише наша тісна співпраця допоможе ефективно розв’язувати спільні проблеми».
Міський голова Борислава Олег Іваницький повідомив, що першочерговим завданням для себе він вважає розроблення концепції водопостачання міста, капітальний ремонт доріг, котрі на сьогодні є найгіршими в області. Петро Олійник також зазначив, що новообраний міський голова має звернути увагу на проблему функціонування бориславських озокеритних шахт. «Є спільна проблема міст Дрогобича, Борислава і Трускавця – побудова полігону твердих побутових відходів, – зауважив голова ЛОДА. – Усі три мери повинні зібратись, визначитись із територією і почати побудову полігону. По одному цю проблему вирішити неможливо, тому в цьому питанні ви повинні консолідуватись, а обласна влада вам всіляко сприятиме».
Міський голова Дрогобича Микола Гук повідомив, що досі не розпочався ремонт на дорогах обласного значення, а незабаром почнуться святкування 150-річчя з дня народження Івана Франка.
Андрій Садовий, міський голова Львова, повідомив, що відновлено ремонтно-реставраційні роботи на площі Ринок і пріоритетом у його роботі буде облік води та стан доріг. Одним із найважливіших питань на сьогодні, на його думку, є відсутність кваліфікованих кадрів в органах самоврядування.
Валерій П’ятак звернув увагу усім присутнім міським головам на показники виконання бюджету цього року та попросив приступити до планування бюджету на 2007 рік.
Міські голови Моршина та Нового Роздолу наголосили на необхідності створення відділів міліції обласного підпорядкування, Петро Олійник пообіцяв звернутись з відповідним листом до міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка. Про це повідомила прес-секретар голови ОДА Іванка Попович.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");