Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

На території Академії Сухопутних військ відкрили найбільший флагшток області

Фото - ЛОДА
Фото - ЛОДА
Фото - ЛОДА
Фото - ЛОДА
Фото - ЛОДА
Фото - ЛОДА
Фото - ЛОДА
Фото - ЛОДА
Фото - ЛОДА
Фото - ЛОДА
Фото - ЛОДА
Фото - ЛОДА
Фото - ЛОДА
Фото - ЛОДА
1/7
Сьогодні, 23 серпня, Львівщина відзначає День Державного Прапора, а вже завтра мешканці області святкуватимуть 30-річчя Незалежності України. З цієї нагоди у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відкрили найвищий флагшток області. Його висота - 50,5 м. кв. На флагштоці замайорів синьо-жовтий стяг України розміром 8 на 12 метрів.

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

Участь в урочистостях взяли представники влади, громадськості, військовослужбовці. Усі присутні спільно виконали Державний гімн України.

«Прапор - це один із найбільших, найвищих символів державності. Прапор - це та свята річ, яку не дозволяє собі втратити жодне військо. Це те, що означає: «Тут - Україна!». Саме тому прапори завжди є свідками й учасниками найважливіших в історії подій. Його берегли як найбільшу цінність!  А його втрата в бою вважалась великою ганьбою! Для багатьох поколінь наш синьо-жовтий  прапор - це святе знамено, це - символ тисячолітнього творення нашої держави! Його переховували, за нього вмирали, він дає нам силу і волю до перемоги! Кожен український прапор - навіть пов’язка на рукаві нашого військового - має найвищу цінність. Тому сьогодні, у переддень 30-ї річниці Незалежності, маю особливу честь сказати ці слова: З Днем прапора! Слава Україні! Україна - понад усе!», - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Львівщина стала єдиною областю, де флагшток встановили на території військового навчального закладу. До слова Національна академія сухопутних військ є одним з провідних навчальних закладів у системі військової освіти Міністерства оборони України.

Так, місце встановлення прапору обрали не випадково. Реалізація проєкту – це не лише виявлення пошани до державного символу та захисників України, але й створення нового громадського простору. Навчальний заклад розташований на одній з найвищих точок міста Львова, яка є своєрідним оглядовим майданчиком.

Відтак, новий простір дозволить візуально розкрити частину території Академії та візуально і функціонально розширити важливий пішохідно-транспортний вузол перехрестя вул. Стрийської та вул. Героїв Майдану.

Оглядово проєкт нагадує частину кола, в центрі якого – флагшток. Біля нього облаштували загальний простір зі встановленням лавок, смітників та озелененням території. Територію та флагшток освітлили, замостили плиткою, на окремих ділянках висадили дерева.

Сам флагшток має вбудований підіймальний механізм для прапора, а також блискавкозахист. Для відділення території меморіального знаку від решти території Академії передбачено підпірні стінки різної висоти з влаштуванням скляного огородження.

Загальна кошторисна вартість проєкту 12 млн грн.

Після урочистого відкриття найбільшого флагштоку області відбулось святкове проходження підрозділів ЗСУ та країн-партнерів маршем, а також дефіле військового оркестру.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ