Слухай онлайн
Cуспільство

Нацрада оновила правила мовлення у дні трауру та дні пам’яті

У середу, 5 травня, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення опублікувала в Офіційному віснику № 34 оновлені Правила ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті.

Про це інформує пресслужба Нацради.

Оновлені Правила передбачають новий підхід, адже береться до уваги формат мовлення телерадіоорганізацій. Також розділяють певні заходи, яких мають дотримуватися мовники окремо у дні трауру чи дні пам’яті.

Отже, Правила стали більш універсальними, їх нова редакція врахувала звернення, які неодноразово надходили до регулятора від ліцензіатів.

У день трауру (скорботи, жалоби) або день пам’яті телерадіоорганізації оголошують хвилину мовчання о 12:00 або в інший час, визначений відповідним нормативно-правовим актом. Повідомлення про відзначення дня пам’яті подається телерадіоорганізаціями у кожному випуску новин у проміжку часу між 07:00 та 10:00 і між 18:00 та 21:00.

Деякі обмеження не стосуються телерадіоорганізацій, у ліцензіях на мовлення яких у частині програмної концепції в описі формату мовлення є слово «дитячий», «музичний».

Регуляторний акт набуває чинності з дня його опублікування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ