Слухай онлайн
Cуспільство

Нацрада перевірить Новий канал через ефір у День героїв Небесної сотні

9 березня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку Нового каналу щодо дотримання ним 20 лютого, у День героїв Небесної сотні, Правил ведення мовлення в дні пам’яті, - прес-служба Нацради.

Під час моніторингу Нацрада виявила ознаки порушення цих правил в ефірі Нового каналу 20 лютого. Зокрема, телеканал почав подавати інформацію про день пам’яті з 6:27 (телеканали повинні в день пам’яті поширювати мінімум раз на дві години інформацію про день пам’яті). Крім цього Нацрада зафіксувала трансляцію двох фільмів з елементами еротики: «На гребені хвилі» о 7:45 і «Зоряний десант» о 13:41 (телеканали повинні в день пам’яті припинити трансляцію комедійних та еротичних фільмів, гумористичних передач).

Керівник юридичного департаменту Нового каналу Катерина Мороз пояснила, що канал неправильно спрограмував ефір, через що припустився формального порушення з початком інформування про день пам’яті. Але протягом доби Новий канал інформував про День героїв Небесної сотні. Також юристка здивувалася тим, що Нацрада зарахувала показані Новим каналом фільми до еротичних.

Усі обставини має з’ясувати перевірка.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...