Слухай онлайн
Політика

Немчінов: За 1,5 роки Львівська облрада не провела жодного аукціону

Бюджет, у якому сказано про набуття права оренди земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності на аукціонах, писався фінансистами під диктовку політиків провідної політичної сили, які й повинні тепер вирішити дилему, яка постала перед керівництвом Львівської облради. Таку думку в коментарі „Гал-info” висловив депутат ЛОР Олег Немчінов, коментуючи ситуацію з внесенням чотирьох земельних питань у порядок денний наступної сесії Львівської облради.
На думку Немчінова, саме ця „провідна політична сила, представник якої очолює земельну комісію Львівської облради (БЮТ. – „Гал-іnfо”), і повинна дати відповідь, як виходити з цієї непростої ситуації”.
„За півтора роки Львівська обласна рада не провела жодного аукціону”, – зауважує при цьому Немчінов, кажучи, що саме від комісії з питань використання земель та земельних відносин Львівської облради, яка й ініціювала винесення земельних питань, залежатиме і подальше вирішення цієї проблеми.
Нагадаємо, голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник на засіданні президії запропонував депутатам розглянути й затвердити на наступній сесії проекти рішень про погодження землеустрою на відведення земель для ДК "Укргазвидобування" НАК "Нафтогаз Україна", ТзОВ "Компанії "Західбудінвест", ТзОВ "Ламела" та ВАТ "Жидачівське заводоуправління цегельних заводів".
Ці питання внесені у порядок денний наступної сесії ЛОР, попри те, що набуття права оренди земельних ділянок, які перебувають у державній або комунальній власності відтепер здійснюється лише на аукціонах. На думку Сеника, депутати повинні затвердити відведення землі, оскільки згаданими підприємствами зібрано чимало документів, на що витрачено чимало коштів а також є вже попередні погодження місцевих рад.
Однак, з цього приводу існує також документ за підписом начальника юридичного відділу ЛОР Марії Станік, де сказано, що таке прохання голови ЛОР Мирослава Сеника суперечить чинному законодавству. „Львівська обласна рада не може ухвалити запропоновані рішення, оскільки порушить статтю 124 Земельного кодексу України в редакції від 28.12.07 p., на яку до того ж посилається у преамбулі рішень”, – йдеться у документі.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ