Слухай онлайн
Політика

Одна з найбільших фракцій ЛМР може позбутись кількох депутатів, - Ігор Телішевський

Голова фракції УКРОП у міській раді Ігор Телішевський розповів у коментарі Гал-інфо про готовність партії до місцевих та поствиборчі процеси, що відбуваються в Ратуші.

Про готовність фракції
Наша фракція завжди готова. Ми після попеедніх виборів вже почали готуватись, але ви маєте розуміти, що згідно законодавства в правовому полі місцеві вибори провести осінню нереально.

Про розпуск партії УКРОП

Головний офіс партії не закритий, просто він переїхав з одного поверху на інший. Всі працюють, жодних проблем нема. УКРОП є і буде. Багатьом би хотілось, щоб нас не було, але ми будем.

Про нові депутатські групи в міськраді

Я сумніваюсь, що в міській раді, це наразі можливо. Але деякі фракції можуть залишитись без деяких депутатів. Скажу більше, одна з найбільших фракції може залишитись без кількох депутатів, але щоб утворились якісь групи - не думаю, що в міській раді є люди, які на це готові.

Ті, що готові вийти, значить чимось незадоволені. Зняли рожеві окуляри і побачили, що насправді відбувається в місті Львові. Вони це зрозуміли, шкода що аж на 4 рік, але думаю вони це добре зрозуміли і знайшли якісь виходи безпосередньо з фракції.

Нагадаємо, раніше ми розпитували голову фракції БПП "Солідарність" Петра Адамика. 

Ніхто перефарбовуватись не збирається, - Адамик запевнив, що фракція БПП не "позеленіє"

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");