Онук Бандери готовий обміняти звання Героя на дачу Януковича
Слухай онлайн
Політика

Онук Бандери готовий обміняти звання Героя на дачу Януковича

Онук лідера ОУН Степана Бандери готовий повернути звання Герой України, надане його діду в обмін на те, що нинішній президент Віктор Янукович відмовиться від Межигір’я.

Таку угоду пропонує Степан Бандера-молодший у своєму блозі.

"От моя пропозиція: я повертаю нагороду Героя Україні, якщо ви віддасте Межигір’я, яке ви отримали від Ющенка. Я думаю, що подарунки, які ми отримали від Ющенка, вартують приблизно однаково", - пише Бандера-молодший.

Він також додав, що мовляв чув про те, що ця нагорода викликає деякі проблеми в Москві і що "Газпром може підняти ціну на газ, якщо не буде скасовано указ про нагородження до 9 травня".

"Я також чув, що польський політик погрожує Україні, що вона не стане членом ЄС, якщо не забере нагороду", - додав він.

"Якщо я поверну нагороду, Україна матиме дешевшу ціну на газ від Росії та угоду про вільну торгівлю з ЄС, яке вартує десятки мільйонів евро. Ваша власність також вартує десятки мільйонів евро. Разом ми зможемо поповнити державний бюджет і допоможемо здійснити виплати лікарям та вчителям, можливо ще і виплатити пенсій", - пише Бандера-молодший.

"Що скажете? Дайте мені знати місце і час для обміну, і я там буду. Я буду з золотою зіркою на грудях", - додає онук Степана Бандери.

Після листа Бандера-молодший зазначає, що написав його в іронічній формі, щоб показати всю абсурдність дебатів навколо його діда, який був вбитий понад 50 років тому.

"Але ніхто схоже не переймається реальним станом речей в Україні. Резиденція Межигір’я - не поодинокий приклад корупції", - зазначає він в блозі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...