Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

Осіб із високими доходами хочуть зобов'язати подавати щорічну декларацію

Мінфін пропонує визначити критерії для фізосіб з високими доходами і зобов'язати їх подавати щорічну декларацію. Законопроект, який визначає критерії для фізосіб з високими доходами і зобов’язує їх подавати щорічну декларацію про майновий стан і доходи, оприлюднено на сайті Мінфіну. Повідомив сайт finance.ua.

Серед інших критеріїв законопроект пропонує віднести до зазначеної групи платників податку власників 10% і більше статутного (складеного) капіталу або права голосу придбаних акцій (часток) юрособи-нерезидента, яка задекларувала прибуток за минулий податковий період EUR 10 млн і більше.

Також пропонується вважати фізособами з високими доходами тих, чий річний оподатковуваний дохід за попередній податковий (звітний) рік перевищує 50 млн грн.

Як вказується в супровідних документах до законопроекту, за результатами деклараційної кампанії за 2016 рік 63 фізособи задекларували доходи на суму понад 7,658 млрд грн, внаслідок чого Державна фіскальна служба (ДФС) донарахувала 225,2 млн грн податку на доходи фізосіб і 26,6 млн грн військового збору.

Крім того, законопроект пропонує розширити повноваження ДФС отримувати інформацію щодо обороту коштів на банківських рахунках таких платників податків.

finance.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ