Слухай онлайн
Cуспільство

Під час карантину з'явилась можливість на власні очі побачити, як проходить ЗНО-2020

Щодо пробного ЗНО з'явились нові можливості для зареєстрованих учасників.
Фото: Український центр оцінювання якості освіти

Гал-інфо продовжує розповідати про долю освітян #освіта_на_карантині

Сьогодні ми розповімо про можливість для абітурієнтів розширити коло своєї обізнаності щодо процедури проведення ЗНО.

Як повідомили Гал-інфо в Українському центрі оцінювання якості освіти, хоч і проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання відтерміновується, проте вже сьогодні всі зареєстровані учасники матимуть можливість розширити коло своєї обізнаності щодо процедури проведення ЗНО.

В особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти розміщено посилання, за якими для повного занурення в процес учасники можуть переглянути відео, попрацювати з тестами, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, навчитися ефективно розподіляти час. Зрештою на власні очі побачити, як проходить ЗНО.

Безумовно, презентоване відео аж ніяк не замінює пробне ЗНО, яке дозволяє психологічно налаштуватися на проходження реального тестування. Щойно епідеміологічна ситуація стабілізується всі зареєстровані учасники зможуть у звичному форматі пройти пробне ЗНО. Нові дати проведення пробного ЗНО буде повідомлено додатково.

Стежте за актуальними новинами на офіційному сайті, наполегливо готуйтеся до ЗНО і будьте здорові!

Нагадаємо, що Гал-інфо продовжує розповідати про долю освітян #освіта_на_карантині. У попередніх матеріалах ми розкривали такі теми:

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");