Слухай онлайн
Політика

Підірваний "міністр ДНР" хотів посісти "трон" ватажка терористів Захарченка, – МВС

Радник глави МВС України Зорян Шкіряк підтвердив факт сьогоднішнього замаху в Донецьку на "міністра доходів і зборів" "ДНР" Олександра Тимофєєва і те, що останній перебуває в реанімації у критичному стані. Про це Шкіряк написав у своєму Facebook.

У суботу вранці, 23 вересня, стало відомо, що в окупованому Донецьку прогриміли вибухи. Згодом з’явилась інформація, що одним з вибухів було підірвано авто "міністра доходів і зборів ДНР" Олександра Тимофєєва, більш відомого серед терористів за прізвиськом "Ташкент".

"Відомо, що Тимофєєв проводив кулуарні перемовини з кураторами Кремля щодо прагнень посісти "трон" ватажка терористів "ДНР" Захарченка. Отже, ймовірніше, мова йде про спробу ліквідації можливого конкурента з боку верхівки цієї злочинної організації. Тобто, з боку самого Захарченка, котрий і наказав вбити Тимофєєва", – припустив Шкіряк.

Він також зазначив, що останнім часом внутрішні протистояння і кримінально-бізнесові конфлікти в боротьбі за сфери впливу і розподіл потоків у середовищі ватажків терористів "ДНР" і "ЛНР" значно посилились.

"Втім, не виключено, що це може бути і запущений російськими спецслужбами черговий "скажений ліфт" в рамках спецоперацій ГРУ-ФСБ по зачистці "главарів" терористичних угрупувань "ЛДНР", як прямих свідків злочинів РФ в Україні", – написав радник глави МВС.

24 футбол

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ