Слухай онлайн
Політика

Після сьогоднішнього рішення суду може розпочатись істерія про те, що Львів залишиться без води

Після ухваленого сьогодні рішення суду щодо відміни тарифів може розпочатися істерія, мовляв, Львів взагалі залишиться без водопостачання, буде узгоджено відключення електроенергії для насосних станцій – про це „Гал-info” заявив депутат Львівської міської ради Вардкес Арзуманян. Водночас він зазначив, що теперішні тарифи не є обґрунтованими, і фракція БЮТ, до якої він входить, не підтримує завищені тарифи на водопостачання.
 Депутат зазначив, що зараз складно говорити, наскільки справедливо встановлені тарифи, оскільки точно невідомо, якою є собівартість водопостачання плюс тарифи повинні включати в себе і прибуток підприємства. Водночас, за словами Вардкеса Арзуманяна, угодою із Світовим Банком передбачено, що ЛМР покриватиме ПДВ на суму кредиту, також в бюджеті передбачено кошти на повернення кредиту, взятого за попередньої міської влади, а це так само повинно відобразитись на тарифах. Особливу тривогу депутата викликає і той факт, що в тарифах закладено всі помилки попередньої та теперішньої влади, а також корупційні схеми попередньої. „Я вважаю, що люди не повинні платити за чужі помилки, несправедливо, коли в тарифи закладається корупційна схема”, – зазначив «Гал-info» Вардкес Арзуманян.
 Крім того, 90% мешканців справно сплачують за послуги водопостачання, у той час, як частка підприємств – сумлінних платників - становить 60-70%. При цьому МКП „Львівводоканал” пішов легшим шляхом, працюючи передусім з мешканцями і не налагоджуючи належним чином роботу з підприємствами.
 Нагадаємо, сьогодні Львівський апеляційний господарський суд постановив повністю задовольнити апеляційну скаргу членської благодійної організації „Львівська міська спілка захисту прав громадян”.
Зокрема, у постанові йдеться: „Керуючись статтями 195, 198, 202, 205 Кодексу України про адміністративне судочинство, суд постановив апеляційну скаргу членської благодійної організації „Львівська міська спілка захисту прав громадян” задовольнити повністю. Постанову Господарського суду Львівської області від 25 липня 2006 року по даній справі скасувати повністю. Постановити нове рішення, яким позовні вимоги позивача задовольнити повністю. Визнати незаконним рішення виконавчого комітету Львівської міськради №1088 від 5 жовтня 2005 року про тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення. Судові витрати покласти на відповідача. Постанова набуває чинності негайно. Постанова може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого адміністративного суду України”.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");