Слухай онлайн
Cуспільство

Пластуни обрали керівницею осередку Львова Анастасію Слюсаренко

Анастасія Слюсаренко переобрана керівницею осередку Пласту у Львові на період 2020-2021 роки. Відповідне рішення пластуни проголосували під час Загального збору осередку Пласту у Львові.
Анастасія Слюсаренко

«Пласт у Львові мав неймовірний виклик – це життя в період карантину та обмежень через коронавірус. Багато наших планів довелося підкоригувати. Більшість традиційних для Пласту подій – табори, вишколи, мандрівки довелося скасувати. З іншого боку, нам вдалося частково перевести пластування в онлайн, а також повернутися до сходин та невеликих таборів, однак з обмеженнями. Сподіваюсь наступний рік буде більш безпечним з точки зору боротьби з вірусом», - прокоментувала пластунка Анастасія Слюсаренко.

Важливим пріоритетом в діяльності Пласту залишається безпека. Серед інших пріоритетних напрямків також присутні: залучення волонтерів до виховництва в Пласті, а також довготермінова фінансова стабільність.

«Цього року коронавірус негативно вплинув на можливість волонтерів проводити заняття з дітьми. Однак охочих вступити до організації багато, тож залучення нових виховників це для нас залишається викликом на цей рік» - додала Анастасія Слюсаренко.

Голова осередку Пласту у Львові зауважила, що 2020 рік був плідним на кооперацію Пласту з компаніями-партнерами, які фінансами та ресурсами підтримували організацію. Серед успішних проєктів вона перелічила співпрацю з компанією Lev Development, EasyPay, (доповнити список)

Допистаи: Пласт закликає приєднюватись до переліку партнерів оргнізації. Контакти

Заступником станичної пластуни обрали старшопластуна Ярослава Булишина. Головою Станичної Пластової Ради та стратегічного розвитку - . Писаркою – . Більше рішень та голосувань за підсумками ЗЗС повідомимо згодом.

Загальний збір станиці (ЗЗС) є обов’язковим заходом в організації Пласт, де керівництво осередків звітує перед членами організації про свою діяльність. Під час ЗЗС також обирається новий провід (керівнитцво) осередку шляхом голосування. Через карантинні обмеження цьогорічний збір станиця відбувався онлайн.

Станична Пластова Рада – керівний орган осередку організації. Осередок Пласту у Львові є найбільшим у світі і налічує близько 2500 осіб.

Анастасія Слюсаренко розпочала свій шлях в Пласті у 2001 році. В юнацтві належала до куреня імені Олени Пчілки та здобула найвищий ступінь пластунки вірлиці. На сьогодні Анастасія є виховницею, а також зв’язковою в курені Олени Пчілки. Впродовж кількох років працювала в Булаві Дійсного членства Станичної пластової Ради. Завершила Львівську бізнес-школу Українського Католицького Університету, випускниця кафедри міжкультурної комунікації та перекладу Львівського Національного Університету ім. Івана Франка. Співзасновниця Громадської організації “Тарілка”.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ