Слухай онлайн
Cуспільство

Поліцейські перевіряють усі повідомлення про порушення під час виборів

Сьогодні, 25 жовтня, станом на 13.00 до поліції Львівщини надійшло 94 повідомлення про порушення виборчого законодавства. За усіма повідомленнями проводяться перевірки.

За результатами перевірок вже складено 4 адміністративних протоколи у Сколівському, Дрогобицькому та Стрийському районах Львівщини, а також у Личаківському районі Львова.

Усі протоколи - за ст.212-23 (Пошкодження, приховування, знищення свого виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі або винесення його за межі приміщення для голосування) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Складені матеріали про адміністративні правопорушення скеровані у суди для прийняття рішень.

Поліцейські закликають громадян дотримуватись публічного порядку та карантинних обмежень, не порушувати виборче законодавство. У випадку, якщо ви стали очевидцем скоєння правопорушення – звертайтесь до правоохоронців або повідомляйте про це на оперативну лінію 102.

Правоохоронці й надалі працюють у посиленому режимі - забезпечують охорону публічного порядку та дотримання законності, а також здійснюють цілодобову охорону виборчих комісій, аж до завершення підрахунку голосів, а також збереження та перевезення виборчих бюлетенів та протоколів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ