Слухай онлайн
Cуспільство

Польща видала українцям 35 тисяч дозволів відповідно до угоди про малий прикордонний рух

Польські консульства за перші півроку дії угоди про малий прикордонний рух (МПР) видали громадянам України приблизно 35 тисяч дозволів, які дають можливість відвідувати Польщу без віз. Про це у Польщі повідомив заступник директора консульського відділу Міністерства закордонних справ Польщі Влодзімеж Здуновський.

За його даними, прикордонники з липня 2009 року по січень поточного року зафіксували 380 тисяч перетинів кордону власниками дозволів у рамках малого прикордонного руху.

При цьому Здуновський зазначив, що за цей час зафіксовано лише один випадок порушення правил малого прикордонного руху. «Всі у захваті (від реалізації договору про МПР). Сподіваються, всі договори так виконуватимуться», - сказав представник польського МЗС, якого цитує «УНІАН».

Водночас Здуновський зауважив, що малий прикордонний рух не цікавить поляків, які також можуть відвідувати Україну без віз.

За його даними, на сьогоднішній день дозвіл на відвідання України у рамках МПР отримали лише двоє поляків.

Як повідомляв ForUm, договір про малий прикордонний рух між Україною і Польщею, який дозволяє безвізовий перетин кордону для українців і перебування у 30-кілометровій зоні від кордону, набув чинності у липні 2009 року.

 

«ForUm»

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ