Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Понад 170 тис. зібрали на дрони для НГУ під час благодійного вечора у Дрогобичі

У суботу, 30 березня, у Дрогобичі відбувся благодійний вечір, організований ГО «Будь зміною» (організатори – Юрій Яцків і Тарас Перхун). Про це інформує Львівська ОВА.
Фото: Львівська ОВА

Мета заходу – зібрати кошти на дрони для 2 Галицької бригади НГУ.

Благодійний вечір передбачав благодійні внески у розмірі тисячі гривень з кожного гостя за вхід та благодійний аукціон, в ході якого продали чимало лотів – мистецької та військової тематики. Відтак впродовж вечора вдалось зібрати понад 170 тисяч гривень.

«Ми дякуємо всім, хто долучився до заходу, всім, хто надав лоти для аукціону та всім, хто прийшов та зробив свій благодійний внесок. Сьогодні потреба в дронах є просто колосальною. Якщо на початку підрозділ обходився десятком дронів в день, то сьогодні війна видозмінилась настільки, що потреби в дронах виросли в десятки разів. Тому всі зусилля зараз потрібно скеровувати в цьому напрямку», – наголосив співорганізатор заходу Юрій Яцків.

Всі кошти будуть передані 2 Галицькій бригаді Національної гвардії України.

Волонтерська громадська організація ГО «Будь зміною» міста Дрогобич отримала підтримку у проведенні цієї волонтерської ініціативи від ВІ «Активна Громада» та Інституту «Республіка», за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ