Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Понад 9 млн гривень збору за місця для паркування сплатили юрособи Львівщини

У першому кварталі 2024 юридичні особи сплатили до місцевих бюджетів Львівщини понад 9 млн гривень збору за місця для паркування. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Львівській області.

В управлінні оподаткування юридичних осіб Головного управління ДПС у Львівській області повідомили, що за січень – березень 2024 року до місцевих бюджетів територіальних громад Львівської області по збору за місця для паркування транспортних засобів, сплаченого юридичними особами, надійшло 9,2 млн гривень.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 1,5 млн гривень.

Головне управління ДПС у Львівській області нагадує, що відповідно до п. 268 прим.1.3 ст. 268 прим.1 розд. ХІІ Податкового кодексу України (далі – ПКУ) ставки збору за місця для паркування транспортних засобів (далі – збір) встановлюються за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 кв. метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у розмірі до 0,075 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. 

При визначенні ставки збору сільські, селищні, міські ради враховують місцезнаходження спеціально відведених місць для паркування транспортних засобів, площу спеціально відведеного місця, кількість місць для паркування транспортних засобів, спосіб поставлення транспортних засобів на стоянку, режим роботи та їх заповнюваність. 

Ставка збору та порядок сплати збору до бюджету встановлюються відповідною сільською, селищною, міською радою (п. 268 прим.1.4 ст. 268 прим.1 розд. ХІІ ПКУ). 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ