Слухай онлайн
Політика

Порошенко: І у мене є питання чому корупціонери не сидять

І у мене є питання чому корупціонери не сидять, але в повноваженнях Президента немає права дзвінком до судді запроторювати за грати. Під час спілкування з громадськими активістами та представниками громадських ініціатив в ефірі «Суспільного телебачення» Президент України Петро Порошенко наголосив на важливості продовження реформи системи правосуддя в Україні, передає прес-служба глави держави.

Глава держави зазначив, що при підготовці та реалізації судової реформи був використаний найкращий світовий і європейський досвід. «Кожна літера судової реформи пройшла експертизу Венеціанської комісії», - сказав Петро Порошенко та подякував громадським активістам за роботу в цьому напрямку.

Президент також зазначив, що роботу Верховного суду, який пройшов реформування, на сьогодні можна оцінювати «скоріш позитивно», попри справедливу критику громадськості щодо роботи всієї судової системи України. «Там немає таких скандалів чи жахливих рішень, які супроводжували старий Верховний суд», - додав він.

«Я не кат і не суддя. І в повноваженнях Президента, принаймні Президента Петра Порошенка, немає  права дзвінком телефону до судді запроторювати за грати. Те, чого від мене вимагають… Я як раз проти цього боровся. Ми європейська країна. І суд має бути незалежним. І питання – чому корупціонери не сидять, у мене таке саме до керівників антикорупційних структур», - наголосив Петро Порошенко.

Глава держави також зазначив, що в розслідуванні багатьох антикорупційних справ присутній політичний та іміджевий чинник, коли «деякі активісти і навіть прокурори, йдуть на прес-конференції. «І в результаті знищують справи, знищують відповідні структури», - сказав він.

Президент наголосив на важливості завершення судової реформи в судах першої інстанції та застеріг громадськість від спроб повернення «старої судової системи часів Януковича».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ