Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Порошенко та Туск обговорили реалізацію Мінських домовленостей та перспективи євроінтеграції України

Під час Кліматичного саміту ООН Президент України Петро Порошенко зустрівся з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском. Глава держави докладно поінформував Президента ЄР про розвиток ситуації на Донбасі, наголосивши, що Росія та підтримувані нею бойовики продовжують ігнорувати Мінські домовленості. Про це інформує прес-служба Президента.
Фото - investing.com

Петро Порошенко і Дональд Туск погодилися, що санкції проти Росії мають бути продовжені до повного виконання Росією її зобов’язань за Мінськими домовленостями.

Президент Туск відзначив, що всі країни ЄС високо цінують свою єдність у ставленні щодо агресії проти України.

Співрозмовники також обговорили розвиток ситуації в Сирії і погодились із тим, що участь Росії більше створює проблеми, ніж допомагає їх вирішувати.

Президент відзначив, що, попри складу ситуацію на фронті, Україна ні на крок не зупиняється на шляху реформ та демонструє реальний прогрес.

Петро Порошенко наголосив, що з 1 січня 2016 року почне діяти зона вільної торгівлі між Україною та ЄС, що покликано зміцнити торговельні відносини з ЄС та економічну незалежність України.

Співрозмовники обговорили питання безвізового режиму. Президент відзначив важливість, яку Український народ незмінно надає питанню безвізового режиму з Європейським Союзом.

Петро Порошенко запросив Дональда Туска відвідати з візитом Україну у зручний для нього час.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ