Слухай онлайн
Політика

Посли заявили, що "рубікон перейдено"

Посли Британії і Німеччині розкритикували міністра закордонних справ Леоніда Кожару за поведінку на зустрічі з дипломатами і інформацію щодо події у Києві.

"Я такого ще не бачив. Обурені посли Британії і Німеччині відверто розкритикували Кожару і Лукаш", - написав Азад Сафаров у себе в Facebook

"Ви нам тут голлівудські фільми показуєте, а ми навіть слова не може сказати. Ви 67 хвилин виступали, але жодного разу не висловили жалю щодо смерті 2 людей", - переповів він слова дипломатів.

У свою чергу, журналіст Сергій Сидоренко написав у Facebook: "Респект європейським послам!!! Мегареспект! Окремо величезне спасибі послові Німеччини Вайлю, послові Великобританії Смиту". 

За його словами, "Кожара, Лукаш, Ратушняк (заступник голови МЗС) і дядько з СБУ спробували влаштувати цирк на зустрічі з дипломатами у МЗС, виваливши послам купу інформації, найчастіше відверто брехливої".

"Закон про диктатуру в них (влади) європейський, вогнепальна зброя не застосовувалася, у журналістів взагалі ніхто не стріляв. І після цієї ганебної лекції Кожара спробував устати й піти, не слухаючи дипломатів", - повідомив Сидоренко.

"У тих була буквально хвилина для відповіді й вони виступили гідно, сказавши й про те, що країна на грані переходу через точку неповернення, і про те, що вони чули брехню, й про те, що вони обурені", - зазначив журналіст.

"Більше того, Вайль сказав, що минулою ночі рубікон уже перейдено. І про загибель двох людей, звісно, теж нагадали. І обурилися тим, що міністри навіть не згадали про них. Це виглядало недипломатично, але дуже відповідало моменту. Респект!", - наголосив він.

Як повідомлялося, Кожара заявив послам у середу, що українська влада не залишить без реакції порушення законодавства протестувальниками на Грушевського у Києві.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ