Слухай онлайн
Політика

Прем'єр РК відповів Кім Чен Ину - Південна Корея готова до зближення

Чон Хон Вон поставив амбітне завдання досягти "вічного миру" вже в цьому році, - Дзеркало тижня.

Південна Корея буде докладати всі зусилля, щоб покласти край конфронтації c Північною Кореєю, заявив прем'єр-міністр республіки в п'ятницю.

Така заява з'явилася на тлі можливої зустрічі представників двох країн на найвищому рівні, пише агентство Yonhap.

"Уряд буде приймати проактивні заходи для усунення атмосфери конфронтації в Кореї, відкриття дверей для діалогу між двома країнами та спільного процвітання", - заявив прем'єр-міністр Чон Хон Вон у своєму новорічному привітанні.

"В цьому році (Південна Корея) повинна встановити вічний мир на Корейському півострові і зробити один крок вперед до об'єднання", - зазначив він.

Північнокорейський лідер Кім Чен Ин в своєму новорічному зверненні заявив, що він готовий провести переговори на вищому рівні з урядом Південної Кореї.

Кім Чен Ин заявив, що "трагічний" поділ Кореї більше не можна вважати прийнятним. "Все залежить від настроїв і обставин, але немає причини не провести саміт на найвищому рівні", - сказав він.

"Ми готові провести переговори в будь-якому форматі в найближчому майбутньому", - заявив у відповідь на це південнокорейський міністр об'єднання Рю Гіль Чже.

Дзеркало тижня

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ