Слухай онлайн
Cуспільство

Президент прокоментував ситуацію навколо Національної академії Сухопутних військ

Жодних трансформацій, реформування чи перенесення львівської Національної академії Сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного не буде. Про це сьогодні, 14 липня, під час брифінгу на ДП "Львівський бронетанковий завод" зазначив Президент Петро Порошенко, передає кореспондент Гал-інфо.
Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
1/2

Президент наголосив, що академія є не лише гордістю міста Львова, а й гордістю області, країни, адже готує кращих фахівців військової справи.

За його словами, якщо є добрий танк, але немає офіцера, то це є проблемою.

"Зараз в нас брак офіцерів, особливо офіцерів-танківстів, тому не можна нищити Національну академію Сухопутних військ", - сказав Петро Порошенко.

Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
Фото: Олена Ляхович
1/3

Також він повідомив, що зараз конкурс на окремі професії становить 48 осіб на одне місце, а це свідчить про престиж академії.

Окрім того, Петро Порошенко нагадав, що саме його указом у 2015 році академії був присвячений статус національної, а також минулого року було виділено 90 млн грн на додаткове фінансування навчального закладу, а також надано 14 тис. квадратних метрів нових площ. 

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що уряд розглядатиме питання створення нового інституту танкових військ у Харкові й передачу йому частини факультетів львівської Національної академії Сухопутних військ імені Петра Сагайдачного. У соціальних мережах навіть розпочали флешмоб на підтримку львівської військової академії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ