Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Програмою компенсації на Львівщині скористалися 530 працедавців

Програмою компенсації на Львівщині скористалися 530 працедавців. Про це Гал-інфо повідомили в пресслужбі Львівського обласного центру зайнятості.

Від початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України до Львівської обласної служби зайнятості з метою пошуку роботи звернулося 4,5 тис. осіб, що приїхали з районів ведення активних бойових дій або тимчасово окупованої території. Із них через відсутність прийнятних пропозицій роботи 3,3 тис. були визнані безробітними. Місцем праці вдалося забезпечити 1108 переселенців, у тому числі 748 безробітних.

«Більшість тих, хто потребував допомоги в пошуку роботи, прибули з Донецької, Харківської, Херсонської, Луганської та Запорізької областей. А працевлаштувалися переселенці в основному на підприємства переробної промисловості, у заклади сфери торгівлі та послуг (по 23,2 %), а також в освітянські установи (8,8%)», – повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

За його словами, станом на 1 січня 2023 року соціальні послуги служби зайнятості у сфері працевлаштування отримували 545 осіб зі статусом ВПО, а це 10,6% безробітних, зареєстрованих у ЛОЦЗ.

Василь Барилюк також зазначив, що програмою компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб у 2022 році на Львівщині скористалися 530 суб’єктів господарської діяльності, котрі прийняли на роботу 1372 особи. На відшкодування їм витрат з оплати праці ВПО із Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття використано понад 16,8 млн грн.

За видами економічної діяльності лідерами з працевлаштування переселенців із виплатою компенсації стали такі галузі як оптова та роздрібна торгівля, переробна промисловість, тимчасове розміщування й організація харчування, транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність, охорона здоров’я та надання соціальної допомоги, а також сільське та лісове господарство.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ