Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Prozorro. Як навчитись продавати державі?

З 1 серпня 2016 року почала повноцінно працювати нова система державних закупівельProzorro. Відтепер всі державні закупівлі проходять в електронному вигляді через декілька торгових майданчиків, що під’єднані до центральної бази даних. То чи є якась між ними різниця і для чого взагалі їх створювати декілька?

Система ProZorro - це розташована на сервері база даних, до якої не можна підключитися безпосередньо, тільки через один з торгових майданчиків, які мають до неї доступ. Для учасників, за великим рахунком, немає різниці, через який майданчик подати свою пропозицію - адже вона все одно потрапляє в єдину базу. В даний час до системи приєднані 15 майданчиків, що відрізняються між собою за рівнями акредитації. Всього існує 4 рівня, що надають можливість майданчику надавати послуги Замовникам та Постачальникам за величиною вартості тендеру. Наприклад, якщо майданчик має 1-й рівень акредитації, то він має право надання послуг замовникам у разі здійснення ним допорогових закупівель, якщо 2-й, то учасникам. 3-й та 4-й рівні відносяться відповідно до Замовників та Постачальників, що здійснюють понад порогові закупівлі. Декілька майданчиків потрібно для того, щоб вони могли вільно конкурувати між собою та таким чином покращувати якість надання своїх послуг.

«Вибір майданчика має дуже важливе значення. Від стабільності його роботи залежить те чи зможете ви вчасно подати свою пропозицію або взагалі прийняти участь у тендері», - говорить директор майданчика «Українська універсальна біржа» Олексій Власенко. «Наш майданчик акредитовано за всіма чотирма рівнями, отже Ви можете не хвилюватися за можливість здійснення закупівлі. Крім того ми надаємо повний спектр додаткових послуг. А саме, ми проводимо навчальні семінари по всій Україні, де кожен бажаючий може отримати всю необхідну інформацію, проконсультуватися та дізнатися про секрети перемоги в тендері. Також ми регулярно проводимо вебінари в режимі онлайн для тих хто по різним причинам не зміг відвідати наш семінар. Також, маємо розгалужену систему регіональних менеджерів та представництв, що готові на місці проконсультувати клієнта та допомогти розібратися з роботою майданчика. А наш консультаційний центр готовий завжди прийти на допомогу в складній ситуації та оперативно вирішити проблемне питання», - продовжує Олексій Власенко. Нагадаємо, що зареєструватись на семінар у вашому місті ви можете за посиланням:webinar.uub.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ